2016

To był wieczór i MOC wrażeń!!! Ale zacznijmy od początku

Przez inaugurację uroczystej Gali Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2016” przeprowadził uczestników wyjątkowy damsko-męski duet.

Ona: aktorka telewizyjna i teatralna, modelka, profesjonalna konferansjerka i dubbingerka, która dodatkowo rewelacyjnie śpiewa nie tylko swoim głosem, ale także głosami innych ikon współczesnej sceny muzycznej. Aleksandra Szwed – bo o niej mowa, to kobieta o wielu talentach, niezwykłej urodzie, a także nieprzeciętnym temperamencie, która bez najmniejszych trudności wciela się w różnorodne role.

Jej partnerem był aktor filmowy i teatralny, producent i prowadzący programy telewizyjne, dający się zapamiętać szerszej publiczności dzięki autorskiemu podejściu do podejmowanych przedsięwzięć. Pozytywny, wieczny optymista, z ogromnym poczuciem humoru – jednym słowem SHOWMAN – Daniel Wieleba.

Pełniący rolę gospodarzy Aleksandra Szwed wraz z Danielem Wielebą z pewnością nadali Gali wyjątkowy charakter, a przyjazna, ciepła atmosfera sprawiła, że nominowani i przybyli goście na długo zapamiętają ten wieczór.

Wiadomym jest, że tego wieczoru najważniejszą rolę pełniły wyróżnione firmy i instytucje z regionu łódzkiego, które przyczyniły się do rozwoju gospodarczego regionu, których obecność podczas Gali potwierdziła, że podjęte biznesowe, niejednokrotnie trudne decyzje były słuszne, a ogrom pracy włożony w rozwój przedsiębiorstwa, czy też gminy jest zauważony i doceniony przez szersze gremium.

Podczas Uroczystej Gali wręczenia Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2016”  zostali wyłonieni laureaci w 5 kategoriach.

Zwycięzcami zostali:
Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!!

Uroczystą Galę wieczorną Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w biznesie 2016” uświetnił występ artystów Teatru Wielkiego w Łodzi. Uczestnicy Gali przenieśli się ze świata gospodarki w świat kultury.
W specjalnie na tę okazje przygotowanym programie artystycznym z muzyką Gershwina w reż. Macieja Pawłowskiego oraz z choreografią Igi Marszałek wzięło czterech wspaniałych solistów, dziewięcioosobowy balet złożony z najmłodszych tancerzy Teatru Wielkiego oraz orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi. Marszałek Województwa Łódzkiego nie krył uznania dla występu i podkreślił, że był on najlepszym ze wszystkich dotychczasowych, które odbywały się podczas Forum.

Galeria